Клініка Естетичної
Медицини

Про Клініку

  • Lita Plus — команда прогресивних реконструктивних, пластичних хірургів і лікарів суміжних спеціальностей.
  • Використовуємо інноваційні підходи до естетичної медицини та пильнуємо тренди у цій галузі. Постійно відвідуємо професійні семінари, практикуми з усього світу та ділимося знаннями з колегами. Для цього ми відкрили на базі Центру Освітній простір Lita School.
  • Надаємо повний спектр послуг пластичної, реконструктивної хірургії, лазерної та ін’єкційної косметології.
  • Основний напрям клініки — симбіоз зовнішнього та внутрішнього омолодження організму.
  • Наша філософія — продовження життя, молодості та акцентування на природних даних кожного пацієнта і пацієнтки. Упевнені, краса — позавікова категорія. Жінка 50-ти років, яку зустрічають палкі погляди, чоловік 60-ти років, який живе тим же активним життям, що і його онук, дівчина 30-ти років, якій легко дається кар’єрний злет, тому що впевнена у собі, — усі ці історії про наших пацієнтів і пацієнток.

Переваги:

пластический хирург
Команда
реконструктивних хірургів

Ми не просто лікарі, які перекваліфікувалися у пластичну хірургію. Ми добре розуміємося на анатомічному і функціональному відновленні частин тіла. Ми прогнозуємо результат та мінімізуємо шанс будь-яких ускладнень ще на етапі планування операції. Часто до нас звертаються пацієнти з досвідом невдалих пластичних операцій, і ми допомагаємо їм відновитися.

Експерти телевізійних
шоу на центральних
каналах

Пластичний хірург Дербак Сергій – експерт 5-6 сезонів телепроекту «Я сoромлюсь свого тіла»
(телеканал СТБ)
Впроваджуємо інновації у
пластичній та естетичній
медицині

Традиційна база – це основа. Але медицина розвивається швидкими темпами і ми встигаємо за цими змінами. Ми використовуємо лазерні методики та інші прогресивні методи у пластичній та естетичній медицині.

Ділимося знаннями та
формуємо майбутнє
пластичної хірургії України

На основі центру діє освітній простір Lita School. Наша команда є членами Клубу Пластичних Хірургів України та Товариства естетичних пластичних хірургів України USAPS.