Простір LITA BEAUTY HUB
це місце зустрічей та
дискусій.

LITA BEAUTY HUB – це виступи топових спікерів естетичної медицини, пластичних хірургів та косметологів, а також суміжних спеціальностей: стилістів, перукарів, спеціалістів нігтьового сервісу, усіх напрямків присвячених жіночому здоров’ю, красі, та всьому, що робить жінку щасливою.

Наші принципи

01

Спікер не поспішає. Publictalk триває 2,5 – 3 години. Цього достатньо, щоб чесно і максимально глибоко відповісти на всі ваші питання і розкрити тему зустрічі

02

Кількість присутніх учасниць однієї лекції 7-10 жінок. Така камерність дасть спікерам можливість приділити увагу запитанням кожної із вас.

03

В LITA BEAUTY HUB ви отримаєте відповіді на всі бажані запитання, щодо жіночої краси та здоров’я, догляду за собою та розвитку.

04

Кожна зустріч присвячена окремій темі. Отже, ми встигнемо відкрити всі нюанси, всі тонкощі кожної теми.

05

У просторі Lita Hub мі піднімаємо надважливі питання, пов’язані з безпекою під час естетичних процедур, відвідування салону краси або лікарів найрізноманітніших спеціальностей. Ми розберемося , як потрапити саме к кваліфікованому лікарю, розкажемо, які ви маєте права та як захистити себе.

06

В Lita Beauty Hub виступатимуть найкращі фахівці усіх медичних спеціальностей. Але ви не будете відчувати себе на консультації у лікаря. Не має потреби нервувати чи соромитись. LITA BEAUTY HUB це місце де можна і потрібно ставити незручні питання та отримувати на них вичерпні відповіді.

Постійні спікери

Сергій Дербак

Пластичний і реконструктивний хірург, член Асоціації пластичних хірургів України, Голова Клубу пластичних хірургів України, засновник Клініки пластичної хірургії і косметології @ litaplus.clinic, Міжнародний спікер, експерт телевізійного проекту #ясоромлюсьсвоготіла на каналі СТБ, Сертифікований Національний тренер компанії Restylane

Олександр Карпінський

Пластичний хірург. Спеціаліст ін’єкційної косметології Міжнародний спікер компанії institute Hyalual

Денис Лебедєв

Дерматолог, дерматоонколог, член Української Асоціації дерматологів / косметологів, спікер Institute Hyalual

Анатолій Компанієць

Кандидат медичних наук. Пластичний хірург, експерт з ринопластики. Хірургічний стаж 10 років.

Зацікавились?