Карпінський
Олександр Петрович

Пластичний хірург, спеціаліст з ін’єкційної косметології, міжнародний експерт та лідер думок компанії Institute Hyalual.

Постійний спікер українських та міжнародних конгресів та конференцій. Протягом останніх років навчає лікарів-колег по всьому світу – Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар, ПАР, Китай (Гонконг), Туреччина, Польща, Чехія та ін.

Улюблені операції — збільшення грудей, ліпомоделювання обличчя та тіла.

Ужгородський Національний Університет, Медичний факультет; спеціалізація – лор-хірургія, загальна хірургія.

Проводить дослідження методики ліпофілінгу, розробив методику, що  дозволяє у кілька разів краще приживатися жировій тканині при процедурі ліпофілінгу.

Пластична хірургія, включаючи всі види пластичних операцій на обличчі та тілі, та естетична медицина – контурна пластика, ботулінотерапія, нитковий ліфтинг.

Блефаропластика, видалення грудок Біша, ліпосакція, ліпомоделювання, лазерний ліполіз, маммопластика, підтяжка грудей, абдомінопластика, отопластика, інтимна пластика, підтяжка особи, ліпофілінг особи (вилиці, губи, підборіддя), липофілінг. 

  • ниткова підтяжка обличчя
  • контурна пластика
  • ботулінотерапія

“Завжди хотів об’єднати у своїй професії любов до мистецтва та бажання стати хірургом, роблячи при цьому людей щасливішими та впевненими у собі”.